Kedi Mamasında Tercih Proplan

0 1

Türkiye’de sayısız marka kediler için mama satışı gerçekleştiriyor. Mamalar konusunda ise oldukça hassas davranmanız gerekiyor. Kediler için yanlış mama seçimi yapılması durumunda pek çok farklı sağlık sorunu ortaya çıkabiliyor.

Bu konuda özellikle veteriner hekim tarafından kedinin incelenmesi ve doğru mama konusunda fikirlerinin dinlenmesi gerekiyor. Kedilerin içerisinde alerji oluşturabilecek katkı maddeleri olan konularda sizleri uyarıyor.

Veterinerler Proplan Öneriyor!

Proplan kedi maması, içerisindeki zengin ve farklı özellikler sayesinde her kediye uygun mamalar arasında ilk sırada yer alıyor. Aynı zamanda popüler olması ile birlikte tüm dünyada kedi severler tarafından tercih ediliyor.

Hekimler tarafından da sık sık önerilmekte olan Proplan markasının farklı kedi özellikleri ve türlerine göre çeşitleri bulunuyor. Her kediye uygun mama çeşitlerinin yer aldığı markanın ürünleri ise Amerika’da üretiliyor, Türkiye’de Nestle tarafından satılıyor.

Yavrulara Özel Kedi Mamaları

Proplan tüm kedi türlerine göre mama üretir iken özellikle yavru kediler için profesyonel ürünleri ile dikkat çekiyor. Proplan yavru kedi maması ile kedilerin gelişim döneminde daha sağlıklı olması konusunda destekliyor.

Yavruların alması gereken vitamin, mineral ve protein başta olmak üzere pek çok değer bulunuyor. Bu değerleri çeşitli hayvansal gıdalar ile buluşturarak sunmakta olan Proplan, bu sayede mamaların kediler tarafından severek tüketilmesini sağlıyor.

Proplan Kısırlaştırılmış Kedilere Özel Mamalar

Mama seçiminde dikkat edilecek konulardan biri de kısır olup olmaması. Hormon bozukluğuna sebep olan kısırlaştırma operasyonu sonrasında yanlış mama seçimi kedinin ileride obezite sorunları yaşamasını tetikliyor.

Proplan kısır kedi maması, uzman hekimler tarafından özel formül ile hazırlanıyor. Bu şekilde kedilerin sürekli olarak dengeli beslenmesini sağlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.